ESENYURT CENAZEYE ÇELENK

cenaze-ciceği

 

Bir insanın bu dünyadan göçüp gitmesi, onun sevdikleri ve tanıdıkları açısından çok kötü bir durumdur. Vefat eden kişinin anısında ona bir cenaze yapılmaktadır. Tabi bu cenaze dini inançlarımız sonucunda da yapılmaktadır. Cenaze törenlerindeki asıl amaç vefat edenin son bir kez daha anılmasını sağlamaktır. Bu törenlerde çok nadir de olsa vefat eden kişinin yakınlarına çiçek veya çelenkler verilmektedir. Bu verilen çiçek ve çelenkler sembolik olarak işlev görmektedir. Cenaze alanında daha çok hüzün ve üzgünlük duyguları olacağı için seçilen çiçek veya çelenklerde kullanılacak çiçek ve kurdele renkleri oldukça önem arz etmektedir. Bu konuda sizlere biz yani Esenyurt Çiçekçiler devreye girmekteyiz ve size en uygun ürünü sunmaktayız.

CENAZE ÇELENKLERİ NASIL OLMALI, NEYE DİKKAT EDİLMELİ ?

Cenazeler, yukarıda da belirttiğimiz gibi bir kişinin vefatı üzerine hem dini gerekliliği hem de vefat eden kişinin son yolculuğuna uğurlanmasını sağlamaktadır. Bu gibi törenlerde kullanılacak çiçek ve çelenkler de bir o kadar önemlidir. Esenyurt Çiçekçiler olarak sizlere sunduğumuz son kalite hizmet ve bir çok çiçek çeşidi sayesinde bu konuda yardımda bulunabileceğiz.  Buraya tıklayarak sitemizi ziyaret edip bir çok amaca göre sizlere sunulmuş çiçeklerimizi inceleyebilirsiniz.(https://www.esenyurtcicekci.net) Sitemizde bulunan cenaze çelenkleri şu şekildedir,  kırmızı çelenk, beyaz çelenk ve kırmızı beyaz çelenk. Kırmızı çelenkte kırmızı çiçekler kullanılmıştır ve beyaz çelenkte ise beyaz çiçekler kullanılmıştır. Kırmızı beyaz çelenkte ise her iki çiçekten de eşit bir şekilde kullanılmıştır.

ESENYURT ÇİÇEKÇİLİK AVANTAJLARI

Esenyurt Çiçekçiler olarak siz müşterilerimize özel olarak sunduğumuz bir çok ayrıcalık vardır. Bunlardan biri olan çeşitli ödeme seçeneklerimiz. Havale, kapıda ödeme, EFT, kredi kartı vb. gibi bir çok ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Çiçek teslimatları ise ödemelerden sonra yapılmaktadır. Teslim edilecek yer ister sizin evini olsun ister çiçeği vereceğiniz kişinin evi olsun, iş yeri olsun farketmeksizin teslimat yapılmaktadır. Bunun yanında ise alışveriş sırasında garantisini verdiğimiz güvenirliğimiz var. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde online ödeme sırasında SSL sistemi uygulanmaktadır. Buda sizlerin gönül rahatlığı ile bizleri seçebileceğiniz anlamına gelmektedir.

ESENYURT CENAZEYE ÇELENK , çiçek sevgisinden ve doğaya olan tutkusundan ilham alıyor. Kaliteli ve akılda kalıcı bitki ve taze çiçek aranjmanları oluşturmak niyetimizdir.

ESENYURT CENAZEYE ÇELENK Çiçek Gönder


Önemli bir günde sizin için özel olan biri için aldığınınız çiçek çok önemlidir. çiçek kısacası aldığınız kişiye söylemek istediklerinizin maddeye dönüşmüş halidir.  Devamını oku

ESENYURT CENAZEYE ÇELENK çiçekçiler

Özellikle sevgililer günü olsun, kadınlar günü olsun bu gibi özel günlerde çoklukla gül ve gül çeşitleri tercih edilmektedir. Gülü sevenler için hoş bir içerik yazmaya karar verdik. Güller çoğunlukla kırmızı renk olarak bilinse de güllerin birçok rengi vardır. Sizde birine gül hediye etmek veya kendinize ev dekorasyonu için gül almak istiyorsanız ESENYURT CENAZEYE ÇELENK çiçekçi piyasasında bulunan en iyi çiçekçi yani esenyurt çiçekçiyi tercih edebilirsiniz. . Güllerdeki bu renklerin her biri de kendine özgün belirli birer anlamlar taşımaktadır. Gelin bunları inceleyelim.

ESENYURT CENAZEYE ÇELENK çiçekçi

Çiçekçiyi Herkes biliyor ki aşkın ve sevginin renk kategorisinde temsilcisi çiçek siparişi ile şekillenir. . Seni çok seviyorum demenin en kolay yolu sevgilinize veya anneler gününde annenize kırmızı bir gül armağan etmektir. Şeftali renkli gül, bana güvenebilirsin anlamına gelmektedir. Arkadaş ve dostlar arasında gerçekten de çokça tercih edilen bir çiçek türüdür. Pembe renk, herkes tarafından tatlı bir renk olarak görüldüğü için incelik ve zarifliği temsil etmektedir. Sarı güller ise arkadaşlar için tercih edilebilecek en mantıklı seçimdir. Sarı gül ise en iyi dostumsun anlamına gelmektedir. Koyu pembe, zarifliği temsil ettiği için, çok zarifsin anlamına gelmektedir. Beyaz renkli güller, saf, temiz güzellik anlamına gelmektedir. Her rengin kendine özgü bir çekiciliği vardır. Karşımıza çok çıkmayan renkler, nadir olmasından dolayı cazibeli ve büyüleyicidir. Bu renkler arasında ise turuncu renk yerini almaktadır. Bordo renkli gül sonsuz aşk anlamına gelmektedir. Kurduğunuz birlikteliğin sonsuza kadar sürmesini dilemek için sevgilinize bunu armağan edebilirsiniz. Mercan rengi, büyülendim anlamına gelmektedir. Ve son olaraksa lavanta renkli gül ise ilk görüşte aşk anlamına gelmektedir. Herhangi bir yerde gördüğünüz bir kimse için alabileceğiniz bir hediyedir. Sizler de bu güzel güllerden birine vermek istiyor iseniz sizde ESENYURT CENAZEYE ÇELENK çiçekçi çerçevesi altında hizmet veren bizler sizler için en güzel gülleri sunmaktan gurur duyarız.