Hakkimizda

Esenyurt Çiçekçilik esenyurtun ilk online çiçekçisi olup 1887 de başladığımız Çiçekçilik Mesleğini Avcılardan sonra 2012 Yılından beri Esenyurt Mehterçeşme Mahllesi ufuk caddesi 1936 sokak no 7 de şubemiz ile faliyet veriyoruz.

Esenyurt Çiçekçilik

Hakkimizda , çiçek sevgisinden ve doğaya olan tutkusundan ilham alıyor. Kaliteli ve akılda kalıcı bitki ve taze çiçek aranjmanları oluşturmak niyetimizdir.

Hakkimizda Çiçek Gönder


Önemli bir günde sizin için özel olan biri için aldığınınız çiçek çok önemlidir. çiçek kısacası Hakkimizdada aldığınız kişiye söylemek istediklerinizin maddeye dönüşmüş halidir.  Devamını oku

Hakkimizda çiçekçiler

Özellikle sevgililer günü olsun, kadınlar günü olsun bu gibi özel günlerde çoklukla gül ve gül çeşitleri tercih edilmektedir. Gülü sevenler için hoş bir içerik yazmaya karar verdik. Güller çoğunlukla kırmızı renk olarak bilinse de güllerin birçok rengi vardır. Sizde birine gül hediye etmek veya kendinize ev dekorasyonu için gül almak istiyorsanız Hakkimizda çiçekçi piyasasında bulunan en iyi çiçekçi yani esenyurt çiçekçiyi tercih edebilirsiniz. . Güllerdeki bu renklerin her biri de kendine özgün belirli birer anlamlar taşımaktadır. Gelin bunları inceleyelim.

Hakkimizda çiçekçi

Hakkimizdadaki Çiçekçiyi Herkes biliyor ki aşkın ve sevginin renk kategorisinde temsilcisi Hakkimizdayaçiçek siparişi ile şekillenir. . Seni çok seviyorum demenin en kolay yolu sevgilinize veya anneler gününde annenize kırmızı bir gül armağan etmektir. Şeftali renkli gül, bana güvenebilirsin anlamına gelmektedir. Arkadaş ve dostlar arasında gerçekten de çokça tercih edilen bir çiçek türüdür. Pembe renk, herkes tarafından tatlı bir renk olarak görüldüğü için incelik ve zarifliği temsil etmektedir. Sarı güller ise arkadaşlar için tercih edilebilecek en mantıklı seçimdir. Sarı gül ise en iyi dostumsun anlamına gelmektedir. Koyu pembe, zarifliği temsil ettiği için, çok zarifsin anlamına gelmektedir. Beyaz renkli güller, saf, temiz güzellik anlamına gelmektedir. Her rengin kendine özgü bir çekiciliği vardır. Karşımıza çok çıkmayan renkler, nadir olmasından dolayı cazibeli ve büyüleyicidir. Bu renkler arasında ise turuncu renk yerini almaktadır. Bordo renkli gül sonsuz aşk anlamına gelmektedir. Kurduğunuz birlikteliğin sonsuza kadar sürmesini dilemek için sevgilinize bunu armağan edebilirsiniz. Mercan rengi, büyülendim anlamına gelmektedir. Ve son olaraksa lavanta renkli gül ise ilk görüşte aşk anlamına gelmektedir. Herhangi bir yerde gördüğünüz bir kimse için alabileceğiniz bir hediyedir. Sizler de bu güzel güllerden birine vermek istiyor iseniz sizde Hakkimizda çiçekçi çerçevesi altında hizmet veren bizler sizler için en güzel gülleri sunmaktan gurur duyarız.