Esenyurtun en Güzel Mahallesi


İstanbul Esenyurt En Güzel Mahallesi Hangisi

Bende esenyurt hakkında ön yarğılıydım ancak 2010 Yılında esenyurttan bir ev almak zorunda kaldım uygun olduğundan dolayı.

Yaklaiık 22 yıl avcılarda ikamet ettim Esenyurt Mehterçeşme mahallesinden aldığım evde yaklaşık 10 yıldır otormaktayım fazla gezilecek yer yok park ve yeşil alan fazla yok ama şehitler parkı ve gaziler parkı yakın aracınız varsa onunda bu aralar kokusu insanın keşke koku alma duyumu kaybetsem diyesi geliyor.

Bu olumzuklara ragmen Mehterçeşme Mahallesi metrobüse marmara park innovia evleri avm ve hastane sağlık ocakları yakın ve marketlerin bol olduğu için Esenyurtun en nezih yeridir kavga dövüş söz konusu değil tv lerde ve makalellerde uzaktan atmış herkes ancak yaşayan bilir gayet beyefendi hanım efendi insanların yaşadığı mahalle evlerin ucuz olduğundan herkese tavsiye ederim  Mahallesinin ilk çiçekçi si olarak bizde burada hizmet vermekyeiz avcılardan 100 kat daha iyi..

 

 Esenyurt 72 Milletin Olduğu Bir yerin adıdır.Yabancıların en çok oldugü ilçelerin başında esenyurt Afrikadan Suriyeye MısırlıdanTürkmenistanlıya Somaliliden Rusyalıya ne ararsan var.

 

 

 

Esenyurt’ta Haramidere Yolu üzerinde yer alan Torium AVM, ilçenin en büyük alışveriş merkezidir.

Esenyurt’ta Namık Kemal Mahallesi mevkiinde yer alan Recep Tayyip Erdoğan Parkı; Esenyurt Belediyesi tarafından yenilenmiş, İstanbul’un en büyük ve en yeni parklarından biridir.
Esenyurt ilçesine gelen ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği yerlerin başında termal havuzlar gelmektedir. 
Snowpark, Esenyurt ilçesinin alışveriş merkezi Torium AVM’nin içerisinde yer alan bir kapalı kar eğlence merkezidir. 
Aqua Dolphin Su Parkı
lçede Esenkent semtinde yer alan Aqua Dolphin su parkı, yaz aylarında İstanbulluların şehir içinde keyifli bir gün geçirmek için tercih ettikleri yerlerden biridir. 
İstanbul’un Esenyurt ilçesi, şehrin merkezi bölgelerinden biri olmasa da burada görüp keşfedebileceğiniz pek çok yer ve gerçekleştirebileceğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır. 
Esenyurt ilçe sınırları içerinde bulınan istanbul en büyük avm lerinde biri Olan MARMARA PARK AVM

 

 

 

 

 

 

 

 

Güzelyurt Mahallesi Nasıl bir yer

Esenyurt Güzelyurt mahallesi sessiz sakin metrobüs dibinde camisi merkezde insanları uyumlu herşey elinizin altında okul yunus evre kültür merkezi halp pazarı yakın eczane kırtasiye hastane avm yakın oturmak için Güzelyurt ve mehterçeşme en iyi yerdir.Fiyat konusunda dükkan kiraları pahalı bu 2 mahallede ev kiraları normal 1000 1300 arası esenyurt güzelyurt çiçekçi olan firmamızda güzelyurtun heryerini çok iyi bilmekte olduğundan sokak cadde ve işyerilerini tek tek bilmektedir.Emlakçıların en çok olduğu mahallenin edıdır güzelyurt Mahallesi.

 

 

Kıraç nasıl bir yer

Atatürk mahallesi esenyurt kıraç semtinde bulunmaktadır.Üst kısımlarında sanayinin olduğu büyük marka fabrikaların bulunduğu yere yakındır Akçaburgaz yani.müstakil evin varsa güzel yer özellikle Muhacir mahallesi hoş bir yer tavsiye ederim esenyurtun en uygun yerlerinden biri öğrenciye uymaz buaralar ulaşım biraz meşakkatli. gezilecek yer yok zaten parkı güzel Necmettin Erbabak yeşil güzel.

Çakmaklı Mahallesi Kıraç MahallesiMuhacir Mahallesi Yeni Mahallesi

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

WhatsApp'tan Yazın
Esenyurt Çiçekçi