Anasayfa / Genel / Esenyurt Meydan Çiçekçi , Esenyurt Meydanda Çiçekçiler
meydan çiçekçi
esenyurt meydanda çiçekçi

Esenyurt Meydan Çiçekçi , Esenyurt Meydanda Çiçekçiler

gullerin-buyusuEsenyurt çiçekçi Meydan Siparişi, en güzel çiçekleri sizlere ulaştırıyoruz. Esenyurt Meydanı Çiçekçi Bölgesinin Esenyurtun heryerine teslimatımız mevcuttur.Esenyurt Meydan Çiçekçilik.Esenyurt meydanında çiçekçi aradığınızda esenyurt meydan çiçekçi dükkanı size yakın mesafede olup web sitemizden hızlı teslimatımız vardır.

İstanbul – Esenyurt >Meydan Çiçekçi
Esenyurt >Meydan semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Esenyurt >Meydan Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz.İstanbul-Esenyurt >Meydan semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

– Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

– Güzel bir kart notu oluşturun (siparişi verin)

– Çiçeğinizi aynı gün Esenyurt >Meydan’deki sevdiklerinize teslim edelim.

İstanbul İline bağlı Esenyurt >Meydan semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek esenyurtcicekci.net Çiçek ile çok kolay siparişi verin

Esenyurte çiçek – Esenyurtta çiçekçi – Esenyurta çiçek gönder
35-kirmizi-gul-dallas Esenyurt Meydan Çiçekçi , Esenyurt Meydanda Çiçekçiler esenyurtcicekci 41 kirmizi gul buketiGizlilik İlkelerimiz:
Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle başkaları ile paylaşılmayacaktır. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz, kredi kartı numaranız, alıcının ad, adres, telefon bilgileri, mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip aramızdaki gizlilik anlaşması ile koruma altındadır.

1. Kredi Kartı İle Çiçek Siparişi Ödemeleri
Mimaroba Çiçek ile çiçek gönderimi yaptığınızda ödemelerinizi kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitemizde güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır. Sanal pos işlemleri Kuveyttürk Bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan bankaya gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CVC kodu gereklidir. Dilerseniz telefonla da kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın internet üzerinden alışverişe açık olması gerekir.
2. Banka Havalesi veya EFT İle Çiçek Siparişi Ödemeleri Dilerseniz çiçek siparişi ödemelerinizi havale veya EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Havale veya EFT ile yaptığınız ödemelerin işlem sonundaki dekontunu e-posta atarak veya fakslayarak tarafımıza iletmeniz gereklidir.

hakkında faruk

Şunlarada Bakabilirsiniz

Esenyurt Gelin Araba Süslemesi !>Esenyurt araba Süsleme fiyat

Gelin arabası yaptıracaksanız araba ne çok cafcaflı nede çok sade olmalı. Araba öyle bir yapılmalı …