CENAZE ÇELENKLERİ

cenaze-ciceği

 

Bir insanın bu dünyadan göçüp gitmesi, onun sevdikleri ve tanıdıkları açısından çok kötü bir durumdur. Vefat eden kişinin anısında ona bir cenaze yapılmaktadır. Tabi bu cenaze dini inançlarımız sonucunda da yapılmaktadır. Cenaze törenlerindeki asıl amaç vefat edenin son bir kez daha anılmasını sağlamaktır. Bu törenlerde çok nadir de olsa vefat eden kişinin yakınlarına çiçek veya çelenkler verilmektedir. Bu verilen çiçek ve çelenkler sembolik olarak işlev görmektedir. Cenaze alanında daha çok hüzün ve üzgünlük duyguları olacağı için seçilen çiçek veya çelenklerde kullanılacak çiçek ve kurdele renkleri oldukça önem arz etmektedir. Bu konuda sizlere biz yani Esenyurt Çiçekçiler devreye girmekteyiz ve size en uygun ürünü sunmaktayız.

CENAZE ÇELENKLERİ NASIL OLMALI, NEYE DİKKAT EDİLMELİ ?

Cenazeler, yukarıda da belirttiğimiz gibi bir kişinin vefatı üzerine hem dini gerekliliği hem de vefat eden kişinin son yolculuğuna uğurlanmasını sağlamaktadır. Bu gibi törenlerde kullanılacak çiçek ve çelenkler de bir o kadar önemlidir. Esenyurt Çiçekçiler olarak sizlere sunduğumuz son kalite hizmet ve bir çok çiçek çeşidi sayesinde bu konuda yardımda bulunabileceğiz.  Buraya tıklayarak sitemizi ziyaret edip bir çok amaca göre sizlere sunulmuş çiçeklerimizi inceleyebilirsiniz.(https://www.esenyurtcicekci.net) Sitemizde bulunan cenaze çelenkleri şu şekildedir,  kırmızı çelenk, beyaz çelenk ve kırmızı beyaz çelenk. Kırmızı çelenkte kırmızı çiçekler kullanılmıştır ve beyaz çelenkte ise beyaz çiçekler kullanılmıştır. Kırmızı beyaz çelenkte ise her iki çiçekten de eşit bir şekilde kullanılmıştır.

ESENYURT ÇİÇEKÇİLİK AVANTAJLARI

Esenyurt Çiçekçiler olarak siz müşterilerimize özel olarak sunduğumuz bir çok ayrıcalık vardır. Bunlardan biri olan çeşitli ödeme seçeneklerimiz. Havale, kapıda ödeme, EFT, kredi kartı vb. gibi bir çok ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Çiçek teslimatları ise ödemelerden sonra yapılmaktadır. Teslim edilecek yer ister sizin evini olsun ister çiçeği vereceğiniz kişinin evi olsun, iş yeri olsun farketmeksizin teslimat yapılmaktadır. Bunun yanında ise alışveriş sırasında garantisini verdiğimiz güvenirliğimiz var. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde online ödeme sırasında SSL sistemi uygulanmaktadır. Buda sizlerin gönül rahatlığı ile bizleri seçebileceğiniz anlamına gelmektedir.