Hakkimizda

Esenyurt Çiçek olarak Türkiye’de yer alan çiçekçilik piyasasında köklü değişiklikler ve liderlik konumuna oturmayı hedefleyerek siz müşterilerimize en iyi çiçeklerimizi ve en son sınıf hizmetimizi sunmaya çalışmaktayız. 25 yıldır bu sektörde siz değerli müşterilerimize, yılların vermiş olduğu tecrübeler ile hizmet vermekteyiz.

Esenyurt merkezli bir lokasyona sahip olup online bir şekilde web sitemiz üzerinden de sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yaparak online bir şekilde hızlı alışveriş yapabilirsiniz.

Esenyurt çiçekçi bu serüvene tam 25 yıl önce 1986 yılında aşkı anlatmanın en kolay yöntemi olan çiçek ile girdi. İlk zamanlarda, Avcılar Reşitpaşa caddesinde bulunan ve konumu itibarı ile mükemmel bir dükkan ile başladık.

İlk senelerimizde küçük bir alanda siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi çabalayan ve çiçekçilik sektöründe varlığımızı sürdürmeye çalışmaktaydık. Ancak siz müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve sattığımız çiçekler ile çok büyük bir potansiyele sahiptik. Bunu anlayan birçok müşterimiz vardır ve hala bizlerden alışveriş yapmaktalar.

Firmamızın yöneticilerinin tek bir amacı vardı oda siz müşterilerimizin memnuniyeti ve her kazancı işe bir artı daha katmak için kullanmaktı.

Firma yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın siz değerli müşterilerimize olan düşkünlüğü ve sevgisi ile büyüyerek markalaşmamıza, Türkiye genelinde tanınmamıza ve şu anki konumumuza gelmemizde büyük bir önem arz etmektedir.

Şirketimizin tek bir amacı vardır, oda siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlarda çiçek satmak ve sizlerin mutluluğu ile kendimizi de mutlu etmemiz.

Sizler için Türkiye’nin dört bir yanında bulunan tarlalarımızda yetişen çeşit çeşit çiçeklerimizi uzman çiçekçiler ile verilen siparişe göre hazırlatarak sizlerin karşısına çıkarmaktayız.

Birçok ödeme seçeneğimiz ile siz değerli müşterilerimizin ayağı altına kolaylığı getirmekteyiz. Web sitemiz üzerinden online bir şekilde kredi kartı ile, banka havalesi veya EFT vb. gibi ödeme seçeneklerimiz vardır.