Hakkimizda

www.esenyurtcicekci.net İstanbul esenyurt merkezli online çiçek satış sitesi olup 25 Yıldır mesleki tecrubesi olupbaşta esenyurta en uygun fiyat politıkasıyla %100 müşteri memnuyiyeti odaklı  web sitesiyle hizmetinize açılmıştır.

esenyurtcicekci.net Doğan Uluslararası çiçekçilik Bünyesinde olup müşteri güven ve kalitesi ispatlanmış bir kuruluştur...

çiçekçi aramanıza gerek yok esenyurtcicekci.net fiyat kalite aynı gün telimat garantisi sağlayan yerel bir çiçekçidir.

 

Doğan Çiçek' yolculuğuna 1989 yılının sonunda,Aşkı anlatmanın kolay yolu olan çiçekçi dükkanı ile hizmete başladı.
Bir zamanlar, Avcılar'ın Reşitpaşa caddesi'de, Avcılar'ın Merkez Marmara caddesine açılan kapılarında mükemmel bir yerde bulunan bir mağzaya kuruldu.
İlk yıllarda , sadece 5 km yarıçapında müşterilere hizmet eden ve hayatta kalmak için mücadele eden küçük bir çiçekçiydi, ancak büyük bir potansiyel vardı. 
Yöneticilerin bir vizyonu vardı ve her kaynağı iş için planlarına devam etmeye ve yatırım yapmaya karar verdiler.
 Müşteri hizmetleri ve iş tutkusuna olan bu bağlılık, Doğan Çiçek'ı sadece yerel çiçekçi dükkanı olmaktan tanınmış bir Çiçekçi markasına götürdü. 
Şans günümüzde büyük olasılıkla günlük olarak Esenyurt çevresinde dolaşan bir veya daha fazla teslimat kamyonu ile karşılaşacaksınız. Evet, bugün,
Esenyurt Doğan Çiçekçilik esenyurt'un önde gelen çiçekçilerinden biri olmaktan gurur duyuyor.
 
Amacımız, büyük çiçekçi çalışmalarını uygun fiyatlarla sunmaktı. 
Hazırladığımız buketleri dünyanın en iyi çiçeklerini uzman çiçekçi kadromuz tarafından siparişe göre yapılır ve çiçekler bizim tutkumuzdur.
Bu yolculukla sosyal medya kanallarını kucakladık ve haber ve ipuçlarımızı paylaşmayı ve web sitesinin arkasında çalışan gerçek insanların olduğunu ve dikkat ettiklerini göstermeyi seviyoruz.
 
Saygı ve sevgiler
 
Faruk DOĞAN